Biały reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo
Biały reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo
Biały reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo
Biały reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo

Biały powerbank 2000mAh

PBM-369-P-WHT

Dostępny na magazynie

Nowoczesny sposób na podziękowanie ważnym Klientom i Kontrahentom Twojej firmy spełnią pawerbanki reklamowe. Są wyjątkowe i funkcjonalne. Spełniają one wymagania każdego klienta. Aktualnie na rynku powerbanki z nadrukiem są wyjątkowo popularne. Za pośrednictwem tych przenośnych urządzeń, które zostały zaprojektowane specjalne do współpracy z urządzeniami mobilnymi Twój Klient nie będzie musiał martwić się o słabą baterię Jego urządzenia gdziekolwiek będzie się znajdował. Jednakże zwykły powerbank nie daje takiej satysfakcji jak powerbanki z logo Twojej firmy. Twoi Klienci z łatwością naładują małe akcesoria mobilne takie jak smartfon, tablet, czy nawigacje. W ofercie znajduję powerbank z licznym wyborem kolorystycznym i pojemnościowym. Powerbanki reklamowe charakteryzują się prostą grafiką. Zaskakują każdego Klienta i Kontrahenta swoją niepowtarzalnością, funkcjonalnością i oryginalnością.


Materiał

Plastik

Parametry urządzenia

Długość: 110mm

Szerokość: 56mm

Wysokość: 40mm

Druk UV full color
Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych.Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania
Tampondruk
Uniwersalna i ciekawa forma nanoszenia nadruku na dany produkt. Poprzez tampondruk możliwe jest naniesienie każdego kształtu na każdą powierzchnię. Metoda tampondruku wykorzystuje metalową płytkę jako nośnik nadruku.