Czarny reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo
Czarny reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo
Czarny reklamowy powerbank 2000mAh do nadruku logo

Czarny powerbank 2000mAh

PBM-369-P-BLK

Dostępny na magazynie

Gustowny oraz wyjątkowo pojemne powerbanki reklamowe są świetnym upominkiem dla ważnych Klientów i Kontrahentów Państwa firmy. Jego nowoczesna technologia oraz duża pojemność baterii sprawia, że produkt jest niezwykle wydajny oraz sprawdzi się w najmniej oczekiwanym przez Ciebie momencie. Idealnie sprawdzi się tam, gdzie będziesz odcięty od gniazdkowego zasilenia. Bez żadnego problemu naładujesz swoje przenośne urządzenie mobilne gdziekolwiek się znajdziesz.


Materiał

Plastik

Parametry urządzenia

Długość: 110mm

Szerokość: 56mm

Wysokość: 40mm

Druk UV full color
Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych.Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania
Grawer logo
Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania, głębią koloru i wysoką jakością wydruku. Ta metoda pozwala nanosić na powierzchnie nadruki w każdym kolorze.
Tampondruk
Uniwersalna i ciekawa forma nanoszenia nadruku na dany produkt. Poprzez tampondruk możliwe jest naniesienie każdego kształtu na każdą powierzchnię. Metoda tampondruku wykorzystuje metalową płytkę jako nośnik nadruku.