Powerbank 2000mah z podstawką na telefon
Powerbank 2000mah z podstawką na telefon
Powerbank 2000mah z podstawką na telefon

Powerbank 2000mah z podstawką na telefon

PMB-556

Dostępny na magazynie

Doskonała praktyczność powerbanków sprawia, że jest on idealną formą promocji Twojej firmy. Powerbank reklamowy posiada również funkcję podstawki pod telefon. Jest to niezwykły gadżet reklamowy, ponieważ sprawdzi się w szkole, w biurze, w domu, na studiach i wszędzie tam gdzie się znajdziesz. Metalowy powerbank jest zaprojektowany do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Jednakże zwykły powerbank nie daje takiej satysfakcji jak powerbank z logo firmy. Można znakować go za pomocą grawera laserowego. Dzięki powerbank z łatwością naładujesz akcesoria mobilne jak smartfony, tablety, nawigacje, MP 3 i MP 4. Perfekcyjnie sprawdzą się w roli gadżetów promocyjnych na wydarzeniach firmowych i targach promocyjnych firmy. Przedstawiamy szeroki wybór powerbanków oraz szerokie rozwiązania, które pomogą osiągnąć wyczekiwany sukces w promocji firmy. Powerbanki to gadżety, które są nowoczesnym elementem dzisiejszych materiałów promocyjnych Twojej firmy.


Materiał

Metal

Parametry urządzenia

Długość: 110mm

Szerokość: 56mm

Wysokość: 40mm

Druk UV full color
Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych.Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania
Grawer logo
Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania, głębią koloru i wysoką jakością wydruku. Ta metoda pozwala nanosić na powierzchnie nadruki w każdym kolorze.
Tampondruk
Uniwersalna i ciekawa forma nanoszenia nadruku na dany produkt. Poprzez tampondruk możliwe jest naniesienie każdego kształtu na każdą powierzchnię. Metoda tampondruku wykorzystuje metalową płytkę jako nośnik nadruku.