Powerbank 4000mAh do nadruku logo
Powerbank 4000mAh do nadruku logo
Powerbank 4000mAh do nadruku logo
Powerbank 4000mAh do nadruku logo
Powerbank 4000mAh do nadruku logo
Powerbank 4000mAh do nadruku logo

Powerbank 4000mAh do nadruku logo

PBM301-P

Dostępny na magazynie

Powerbank jest praktyczny, nowoczesny. Idealnie spełniają wymagania klientów i kontrahentów, ponieważ jest to niezwykły upominek. Obecnie na rynku powerbanki z nadrukiem są bardzo popularne. Dzięki tym przenośnym urządzeniom, które zostały zaprojektowane do współpracy z urządzeniami mobilnymi już nie będziesz musiał się martwić o słabą baterię w Twoim urządzeniu. Jednakże zwykły powerbank nie daje takiej satysfakcji jak powerbanki z logo Twojej firmy. Powerbank z logo Twojej marki z łatwością naładujesz małe akcesoria mobilne jak smartfony, nawigacje, czy tablety. Można nimi ładować również drony i MP3, MP4. Ten model powerbank dostępny jest w kilku odcieniach kolorystycznych. Doskonale sprawdzi się w roli gadżetów reklamowych na wielkich wydarzeniach oraz targach promocyjnych. Oferujemy szeroki wachlarz powerbanków oraz szerokie rozwiązania, które pomogą osiągnąć wyczekiwany sukces w promocji Twojej firmy. Grawerowane powerbanki są gadżetami, które są nowoczesnym elementem dzisiejszych materiałów promocyjnych Twojej firmy.


Materiał

Plastik

Parametry urządzenia

Długość: 115mm

Szerokość: 65mm

Wysokość: 8mm

Druk UV full color
Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych.Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania
Grawer logo
Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania, głębią koloru i wysoką jakością wydruku. Ta metoda pozwala nanosić na powierzchnie nadruki w każdym kolorze.
Tampondruk
Uniwersalna i ciekawa forma nanoszenia nadruku na dany produkt. Poprzez tampondruk możliwe jest naniesienie każdego kształtu na każdą powierzchnię. Metoda tampondruku wykorzystuje metalową płytkę jako nośnik nadruku.