Powrbank 4000mA·h
Powrbank 4000mA·h
Powrbank 4000mA·h
Powrbank 4000mA·h
Powrbank 4000mA·h
Powrbank 4000mA·h

Powrbank 4000mA·h

PBM-360-S

Dostępny na magazynie

Elegancki powerbank z nadrukiem to doskonała forma wdzięczności dla ważnych klientów Twojej firmy. Jest niezwykle praktyczny i potrzebny, kiedy nagle rozładuje Ci się telefon. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Dostosuje się do nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykonane z metalu, grawerowane laserowo powerbanki reklamowe z logo Twojej firmy doskonale sprawdzą się jako wizytówka Twojej firmy. Zwiększą jej popularność, produktywność i zadowolenie z wykonywanej pracy. Doskonale sprawdzą się także jako gadżety reklamowe na targach lub eventach. Dzięki jego skromnej budowie można użyć go gdziekolwiek jesteś oraz nie zajmie dużo miejsca w przechowywaniu. Oferujemy szeroki wachlarz powerbanków oraz szerokie rozwiązania, które pomogą osiągnąć sukces w promocji Twojej marki. Grawerowane powerbanki z logo są tanimi gadżetami, które są nieodłącznym elementem dzisiejszych materiałów promocyjnych Państwa firmy.


Materiał

Metal

Parametry urządzenia

Długość: 115mm

Szerokość: 65mm

Wysokość: 8mm

Druk UV full color
Druk cyfrowy pozwala na uzyskanie idealnej jakości materiałów, które otrzymujemy przy użyciu zwykłych drukarek atramentowych.Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania
Grawer logo
Nowoczesna metoda znakowania wyróżnia się precyzją wykonania, głębią koloru i wysoką jakością wydruku. Ta metoda pozwala nanosić na powierzchnie nadruki w każdym kolorze.
Tampondruk
Uniwersalna i ciekawa forma nanoszenia nadruku na dany produkt. Poprzez tampondruk możliwe jest naniesienie każdego kształtu na każdą powierzchnię. Metoda tampondruku wykorzystuje metalową płytkę jako nośnik nadruku.